| KONTAKT |                                              


Biolux Logo

 

 

 

 

 


INFORMACJE DLA PACJENTOW

NOWOSC w Polsce!
System "Komfortowa Proteza"
specjalnie zaprojektowany dla pacjentow, ktorych protezy ze wzgledu na zanikle wyrostki i warunki anatomiczne  sa niestabilne.

Biomedyczna firma Biolux znajdująca się w Lublinie, a słynąca z wprowadzania na polski rynek najnowszych technologii do stomatologii chciałaby przedstawić Państwu system “Komfortowa Proteza”. Jest on już dostępny dla Państwa. Ponizej mozecie Panstwo znalesc telefony do autoryzowanych i przeszkolonych gabinetow, które mogą Państwu pomóc. Posiadają one wiedzę i doświadczenie oraz zostały tak przeszkolone, aby zapewnić Państwu najwyższej jakości opiekę zdrowotną.

Należą do nich:

LUBLIN
Apex-Dent (081) 532 82 05
New-Dent (081
) 743 64 84 
Top-Dent (081
) 743 50 10

KRAKOW
Gabinet Stomatologiczny (012) 412 37 22
Dr Bogdan Kaminski

Możecie Państwo uzyskać w każdym z tych gabinetów cenną usługę, dającą długotrwałą satysfakcję i podniesienie komfortu życia.  

Dużą zaletą rozwiązania systemu “Komfortowa Proteza” jest możliwość podparcia protezy w przypadku zaniku kości oraz tam, gdzie nie można zastosować klasycznej terapii odbudowy na implantach, która jest też bardzo kosztowna. Zabieg jest w dużej mierze bezbolesny i może być wykonany w godzinę. Najwiekszą zaletą systemu “Komfortowa Proteza” jest to, że z unieruchomieniem protezy uzyskujecie dodatkowo jej podścielenie, które podnosi komfort jej posiadania.  

Sercem systemu „Komfortowa Proteza” jest specjalnie zaprojektowany elastyczno – twardy silikon oraz innowacyjne, minimalnie inwazyjne, jednofazowe amerykańskie implanty Atlas. Podczas zabiegu wszczepione zostaną cztery specjalnie zaprojektowane, najwyższej jakości implanty, które będą dla Państwa długotrwałym rozwiązaniem wyeliminowania ruchomości i wypadania protezy. 

“Komfortowa Proteza” jest markowym, sprawdzonym i zaadoptowanym już od wielu lat w Stanach Zjednoczonych rozwiązaniem do unieruchamiania protez. Należy również wspomnieć, że jest to niezwykle dostępne cenowo rozwiązanie i w każdym z wyżej wymienionych gabinetów lekarze przedstawią Państwu cały plan leczenia i związane z nim koszty. Będziecie Państwo mile zaskoczeni, gdy porównacie cenę tego rozwiązania z innymi do tej pory stosowanymi sposobami unieruchamiania protez. 

Tych Państwa, którzy posiadają problemy z protezami zachęcamy do skontaktowania się z jednym z wyżej podanych autoryzowanych gabinetów.


Zapraszamy do wspolpracy

Protezy XXI wieku

 


©2006-'08 BioLux   |   Site Developed by PAN Communications - All rights reserved   |